ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ ТОВАРУ ПО УКРАЇНІ

Наше підприємство зацікавлене в оперативній відправці та доставці товару по всій території України. Ми відправляємо товар найбільш зручними для вас за ціною та якістю перевізниками, такими як:

НОВА ПОШТА

1-3 дні. Швидкість доставки залежить від вашого місцезнаходження. Після оформлення замовлення та оплати ми відправляємо його в той же день або на наступний.

САТ

Час доставки 3-5 днів. Швидкість доставки залежить від відстані між відправником та отримувачем. Це найбільш економічний спосіб порівняно з Новою поштою.

ДЕЛІВЕРІ

Доставка здійснюється протягом 4-7 днів. Це найтриваліший спосіб доставки, але його перевага - низька вартість.

ПОПУТНІЙ ВАНТАЖ

Доставка здійснюється спільним транспортом через диспетчера. Пошук машини займає від 1-2 днів, швидкість пошуку авто залежить від місцезнаходження доставки вантажу (великі міста швидше, віддалені села складніше). Метод доставки є дешевшим порівняно з іншими перевізниками, вищезазначеними вище.

Ми працюємо по всій Україні, і за вашим бажанням можемо запропонувати вам доставку іншою кур'єрською службою, якої немає в нашому списку.

Після оформлення вами замовлення в нашому інтернет-магазині для доставки товару в ваш регіон вам слід чітко вказати наступну інформацію:

  • Прізвище та ім'я отримувача
  • Місто або населений пункт
  • Номер найближчого до вас складу (якщо відправка замовлення відбувається через кур'єрські служби)
  • Номер мобільного телефону

Після того, як товар буде відправлений, ми повідомимо вам номер декларації. При отриманні товару вам слід мати при собі паспорт та номер декларації.

ПРИМІТКИ:

  • Продавець не несе відповідальності за роботу поштових / кур'єрських служб.
  • При відправленні замовлення товар страхується на повну його вартість, у разі пошкодження товару перевізник повинен виплатити вам повну його вартість.
  • Вартість доставки товару оплачує покупець (або за домовленістю з покупцем).
  • У випадку неможливості поставки вам даного товару за вашим бажанням буде запропоновано достойна аналогічна заміна.

Якщо ви не знайшли відповіді на цікаве вас питання в цьому розділі, рекомендуємо зв'язатися з нами для отримання більш детальної інформації.

0 / 5. 0