ОПИСАННЯ СПОСОБІВ ОПЛАТИ

Після оформлення замовлення в нашому магазині на обраний вами товар, ми перевіряємо наявність замовленого товару у себе на складі, після чого повідомляємо про це вас, і оплату можна здійснити одним із наступних способів:

  • Оплата на банківський рахунок підприємства з ПДВ.
  • Післяплата (оплата товару при отриманні).

Перед оплатою товару через банківський рахунок велике прохання зв'язатися з нами для уточнення наявності товару.

Оплата товару при отриманні здійснюється на складі перевізника, вартість такої послуги становить 2% від загальної суми + 15 грн. за оформлення платежу, якщо ваше замовлення складає 1000 грн., ви заплатите 35 грн. за цю послугу + вартість доставки товару.

Звісно, другий метод більш надійний, ви можете перевірити свій товар на місці, але при цьому він і дорожчий, тому перед тим як здійснити оплату, ви можете подумати, який метод оплати для вас більш підходить.

Після отримання оплати до 12:00 ми здійснюємо відправку товару в цей же день, якщо оплата була здійснена пізніше, відправка товару буде здійснена на наступний день.

З усіх питань, пов'язаних з оплатою товару, просимо звертатися до нас, якщо ви не знайшли відповіді на своє питання, ми надамо вам більш детальну інформацію.

0 / 5. 0